جهت خرید موتوربرق کلیک کنید.

خرید موتور برق بنزینی :

خرید موتور برق یکی از مهم ترین کارهایی هست که در مکان هایی که دسترسی به برق نداریم می باشد. پرمصرف ترین نوع موتور برق، موتور برق بنزینی می باشد که در جاهایی استفاده می شود که به گاز دسترسی نیست. سوخت سیستم این موتور برق ها بنزین می باشد. به دلیل سوختن بنزین در موتور برق های بنزینی، گاز های دی اکسید کربن تولید می شود که همین موضوع باعث می شود که در مکان های باز از موتور برق های بنزینی استفاده شود چون در مکان های بسته سبب خفگی می شود.

خرید موتور برق دیزلی :

موتور برق گازوئیلی (موتور برق دیزلی) عملکرد این نوع موتور برق ها مانند دیزل ژنراتور در ابعاد کوچک می باشد. سوخت این موتور برق ها گازوییل است.

موتور برق ( ژنراتور ) چیست؟

موتور برق یا ژنراتور وسیله ای است که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

این انرژی مکانیکی از سوختن بنزین، گاز، یا گازوییل به وجود می آید.موتور برق ها همان ژنراتور ها هستند که به عنوان ژنراتور های کوچک قابل حمل ( پرتابل ) نیز شناخته می شوند.

در خرید موتور برق باید به چند نکته مهم دقت کنید. موتور برق ها به دو نوع بنزینی و گازی دسته بندی می شوند. موتور برق های بنزینی با مصرف بنزین انرژی مکانیکی را به انرژی الکتزیکی تبدیل می کند.

خرید موتور برق گازی :

موتور برق گازی از گاز به عنوان سوخت استفاده می کند که همین دلیل باعث کم مصرف بودن و کاهش آلودگی هوا می شود و هزینه های به مراتب کمتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارد. موتور برق گازی بی خطر بوده. گازسوز بودت موتور برق گازی باعث افزایش طول عمر دستگاه نسبت به موتور برق های بنزینی می شود.

سیستم روشن و خاموش شدن موتور برق

موتور برق ها از نظر سیستم روشن و خاموش شدن به سه دسته تقسیم می شوند:

1- موتور برق هندلی

موتور برق های هندلی به وسیله یک سیم فلزی که به عقب کشیده می شود روشن می‌شوند.

2- موتور برق استارتی

موتور برق های استارتی به وسیله دکمه های که بر روی آنها تعبیه شده است و تنها با یک بار فشار دادن روشن می شوند و نیازی به هندل و یا دور گرفتم موتور جهت روشن شدن دستگاه ندارند.

3- موتور برق اتوماتیک

موتور برق های اتوماتیک به این شیوه عمل می کنند که با قطع شدن برق شهر به صورت اتوماتیک موتور برق روشن میشود و با وصل شدن برق شهر موتور برق به طور اتوماتیک خاموش می شود.

خرید موتور برقموتور برق 3 کیلو وات آسترا مدل AST3700AEخرید موتور برق گازی

موتور برق ها در چه مکان هایی استفاده می شوند؟

از موتور برق ها در مواقع اضطراری استفاده می شود.در مکان هایی که دسترسی به برق شهری به دلیل دوری از پریز برق امکان پذیر نباشد.فروش موتور برق جهت مصارف خانگی، جهت استفاده در بیمارستان ها، بانک ها و مراکز امنیتی،بانک ها و مراکز مهم امنیتی، دیتا سنترها، سرورها، کارگاهی، مصارف اضطراری، موتور برق کوچک، کیفی، کارخانه و کارگاه، جهت امداد و نجات و .. می باشد. کاربردهای دیگر موتوربرق ها شامل استفاده و برق رسانی به پمپ های مختلف آب ،کفکش ها ،استفاده برای الکترو موتورها و سیستم های برقی کوچک مثلا روشنایی و…می باشد.

خرید موتور برق

سیستم راه اندازی موتور برق

سیستم راه اندازی موتور برق یا همان دیزل ژنراتور برای برق اظطراری هم می تواند به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک باشد.

در نوع دستی که در زمان بی برقی یک اپراتور موتور برق را روشن میکند و آن را وارد مدار برق میکند.

ولی در صورت اتوماتیک توسط یک تابلو برق که به آن تابلوی امرجنسی میگویند که توسط یک برد کنترلر بی برقی را حس کرده و فرمان استارت موتور برق را صادر و در نهایت موتور برق به صورت خودکار روشن شده و توسط کنتاکتور مربوطه وارد شبکه برق می گردد.

اجزای تشکیل دهنده موتور برق:

یکی از اجزای تشکیل دهنده موتور برق موتور آن می باشد که در آن انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی (برق) تبدیل می گردد و هر چقدر توان موتور موتور برق بالاتر باشد مقدار برق تولیدی آن نیز بیشتر می باشد.

بخش دیگر موتور برق سیستم سوخت آن میباشد که وظیفه سوخت رسانی به موتور را دارند

آلترناتور یکی دیگر از بخشهای موتور برق است که وظیفه تامین انرژی الکتریکی را بر عهده دارد

پنل برق موتور برق تجهیزات خروجی برق AC یا متناوب و DC یا برق مستقیم و همچنین کنترل و محافظت از موتور و ژنراتور را بر عهده دارد.

در موتور برق ها روغن جز بخش های مهم برای افزایش طول عمر موتور برق می‌باشد که باعث می‌شود قطعات دستگاه دچار ساییدگی نشوند.

آموزش استفاده از موتور برق ژنراتور

برای استفاده حداکثری از موتور برق بهتر است به موقع تعمیرات آن انجام شود و در بازدیدهای دوره‌ای قطعات آن چک شود.

موتور برق ها در مکانی باید استقرار یابند به گونه ای که گرمای حاصل از موتور آنها به آسانی تهویه و خارج شود.

به منظور افزایش طول عمر ژنراتور بهتر است از آنها در ساعات غیر پیک مصرف برق شبکه استفاده شود.

صدای موتور برق ( ژنراتور )

یکی از معایب موتور برق ها صدای زیاد آن ها است. با تکنولوژی جدید تا حد زیادی با بهینه سازی موتور و عایق کاری آن صدای موتور تا حدزیادی رفع شده است.

در هنگام خرید موتور برق یکی از موارد مهمی که باید به ان دقت کرد توان ی میزان ولتاز خروجی مورد نظر است و نوع کاربردی که ازآن درنظر دارید به جستجوی محصول مورد نظر خود باشید.

سیم پیچی ، قدرت بدنه ،شاسی های موتور برق، مقدار سوخت مصرفی و نوع سوخت مصرفی مواردی است که شما در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید.

موتور برق ها باید در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرند زیرا محصولات احتراق موتور برق ها گازهای سمی و مونواکسید کربن تولید می کنند که باعث گاز گرفتگی و خفگی افراد می گردد به همین دلیل ایمنی استفاده از موتور برق ها خیلی مهم است.

اگر قصد خرید موتور برق 3000 وات همراه با قیمت آن را دارید به شما توصیه می کنم لیست زیر را که شامل قیمت و لینک خرید موتور برق های 3000 وات است را حتما ببینید.

هیوندای یک شرکت کره ای است که در زمینه های زیادی از جمله موتور برق فعالیت می کند.

موتور برق هیوندای دارای کیفیت و قیمت مناسبی است که در لیست زیر می توانید بهترین موتور برق های هیوندای را ببینید و از طریق لینک خرید اقدام به خرید کنید.

موتور برق تایگر یک موتور برق بنزینی ( Tiger Original) ساخت چین است. در لیست راهنمای خرید موتور برق لینک خرید ان را می توانید ببینید و مشخصات دقیق این موتور برق را قبل از خرید مطالعه نمایید.

یکی دیگر از برند های موتور برق در بازار موتور برق های شرکت نویگیتور می باشد که هم قیمت مناسب و هم قدرت بالایی دارند. اگر قصد خرید موتور برق نویگیتور دارید حتما نگاهی به لیست زیر بیندازید تا مشخصات و لینک خرید ان ها را ببینید.

موتور برق های هوندا یکی از بهترین موتور برق های موجود در جهان می باشد.

هوندا یک شرکت ژاپنی می باشد. محصولات ژاپنی نیاز به تعریف ندارند. اگر قصد خرید موتور برق بنزینی هوندا دارید می توانید به لیست قیمت زیر نگاه کنید و بر روی لینک خرید کلیک کنید تا به صفحه خرید هدایت شوید.

امروزه با افزایش قیمت دلار و نوسانات ارز تقریبا بیشتر افراد روی به خرید وسایل دست دوم اورده اند.

این مورد در خرید موتور برق نیز وجود دارد و افراد به دلیل قیمت های نسبتا بالای موتور برق، روی به خرید موتور برق دست دوم اورده اند. ما در این راهنمای خرید لیست بسیاری از موتور برق های ارزان و با کیفیت برای شما اورده ایم.

لیست خرید تعداد زیادی از بهترین موتور برق ها از سایت دیجیکالا در پایین این مقاله تهیه شده است که می توانید ببینید. شما پس از کلیک بر روی لینک خرید به سایت دیجیکالا هدایت شده و می توانید موتور برق مورد نظر خود را از این سایت خرید کنید.

موتور برق بنزینی کیپور تحت عنوان سری IG و به صورت تک سیلندر ارائه می گردد. در لیست زیر به معرفی و لینک خرید موتور برق بنزینی یا همان موتور ژنراتور بنزینی از 1 تا 6 کاوا می پردازیم.

در زیر شما لیستی از موتور برق های ارزان با قیمت پایین و سایز کوچک که برای مسافرت مناسب است را همراه با لینک خرید آن ها می بینید.

موتور برق های سه فاز دارای قدرت بالایی هست که می توانند برق یک خانه بزرگ با تمام وسایل را تامین کنند. اگهر به دنبال خرید موتور برق سه فاز هستید حتما به لیست زیر نگاه کنید تا بهترین موتور برق ها همراه با لینک خرید آن ها را ببینید.

امروزه افردا به دلیل قیمت بالای موتور برق ها روی به خرید اقساطی اورده اند و به دنبال یک جای مطمئن برای خرید اقساطی موتور برق می گردند.

یکی از عمده ترین مشکلاتی که موتور برق ها دارند صدای زیاد و کر کننده ان ها است. همین امر موجب شده است که افراد به دنبال خرید موتور برق بی صدا باشند.

موتور برق های بی صدا با عایق کاری خوبی که شده اند صدای بسیار کمی نزدیک به صفر از خود تولید می کنند.

اگر قصد خرید موتور برق های بی صدا دارید پیشنهاد می کنم حتما لیست زیر که منتخبی از بهترین موتور برق ها همراه با مشخصات و لینک خرید انها است را ببینید.

نام و مدل موتور برق قیمت

موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

موتور برق 0.8 کیلو وات هیوندای مدل HG2010-PG

۲,۱۷۰,۰۰۰ تومان

موتور برق آسترا مدل AST3700AN

۳,۶۲۶,۰۰۰ تومان

موتور برق 2.2 کیلو وات هیوندای مدل HG1220-IG

۹,۸۳۸,۰۰۰ تومان

موتور برق رونیکس مدل RH-4760

۱۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق بنزینی فوق یکی از محصولات باکیفیت تولیدی شرکت « لانتاپ » (Launtop) است. این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از بنزین که در واقع ترکیب بنزین و روغن است تامین می‌کند. خروجی برق این دستگاه به‌صورت جریان‌های DC در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. ولتاژ AC این دستگاه 220 ولت بوده و دستگاه از طریق دو پریز برق بارانی برق تولیدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. موتور برق لانتاپ مدل LT950DC در ابعاد 31 × 31 × 37 سانتی‌متر و با وزن 19 کیلوگرم ساخته شده و در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. همچنین موتور دستگاه با بنزین کار می‌کند و حجم آن 63 سی‌سی است.

گنجایش مخزن بنزین دستگاه را 4.2 لیتر در نظر گرفته‌اند. این دستگاه با کمک هندل دستی و همچنین دستی الکتریکی روشن می‌شود. همچنین با اتصال دستگاه‌های برقی به آن‌ها می‌توانید برق مورد نیازشان را تامین کنید. این پریزها دارای درپوش ضد آب هستند تا در صورت قرار گرفتن دستگاه در محیط مرطوب، مشکلی پیش نیاید.

قیمت : ۲,۲۹۵,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق 0.8 کیلو وات هیوندای مدل HG2010-PG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
اگر قصد دارید موتور برقی کوچک و باکیفیتی خریداری کنید، محصول فوق گزینه‌ی مناسبی است. این موتور برق تنها 21 کیلوگرم وزن دارد و از مخلوط بنزین و روغن دو زمانه برای تولید برق استفاده می‌کند. با کمک این وسیله از خروجی برق AC و DC بهره‌مند می‌شوید. برق DC این دستگاه 230 ولتی است و می‌توانید از طریق پریز برق خروجی‌اش، وسایل برقی خود را به آن متصل کنید. یک خروجی برق 12 ولت DC نیز برای این موتور برق در نظر گرفته‌اند. این خروجی شدت‌جریانی برابر 8 آمپر دارد. موتور تک‌سیلندر این ژنراتور از حجمی برابر 63 سی‌سی برخوردار است. این موتور دوزمانه توانی معادل یک اسب‌بخار دارد و به روش دستی روشن می‌شود. سیستم خنک‌کننده‌ی آن نیز به کمک جریان هوا به تبادل گرمای تولیدی‌اش کمک می‌کند. ظرفیت مخزن سوخت این دستگاه 4 لیتر است. توان این موتور برق 800 وات بوده و میزان صدای تولید آن فقط 64 دسی‌بل است.

قیمت : ۲,۱۷۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق آسترا مدل AST3700AN
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق 3 کیلووات آسترا مدل هندلی نوع دیزلی یکی از مدل های پرکاربرد موتور برق می باشد که سوخت مورد استفاده ی آن ها بنزین است ، از این رو به آن ها موتور برق بنزینی هندلی نیز گفته می شود . انرژی تولیدی توسط این موتور برق ها از مدل های دیگر بیشتر بوده و برای فرآیند های نیمه صنعتی و یا صنعتی مناسب می باشند. پروسه ی تولید انرژی مکانیکی در موتور برق های دیزلی نسبت به دو نوع دیگر کمی متفاوت است . در این موتور برق ها ابتدا هوا به داخل پیستون هدایت و سپس متراکم می شود. به دنبال این تراکم ، دمای آن افزایش یافته و حرارت لازم برای احتراق سوخت ایجاد می گردد. در مرحله بعد سوخت به محفظه ی سیلندر تزریق شده و با سوختن آن انرژی اولیه مجموعه جهت تولید برق ایجاد می شود .

قیمت : ۳,۴۹۲,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق 2.2 کیلو وات هیوندای مدل HG1220-IG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق فوق مدل «HG1220-IG» نام دارد. شرکت کره‌ای «هیوندای» (Hyundai) این دستگاه را تولید می‌کند. این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از بنزین تامین کرده و به‌این طریق انرژی الکتریکی تولید می‌کند. حجم موتور دستگاه فوق 60 سی سی است و از قدرتی برابر 1.6 اسب بخار برخوردار است. مخزن سوخت این موتور برق ظرفیتی 4.1 لیتری دارد. با کمک این دستگاه می‌توانید انرژی الکتریکی را به دو صورت جریان AC و DC دریافت کنید. خروجی برق AC این موتور برق با درپوش ضد آبی محافظت می‌شود و از ولتاژی برابر 230 ولت برخوردار است. خروجی برق DC این دستگاه نیز ولتاژی 12 ولتی دارد و شدت جریان آن 4 آمپر است. قدرت خروجی این دستگاه 2200 وات است. این موتور برق دو حالت برای روشن شدن دارد. یکی از حالت‌ها توان خروجی کمتری دارد و فشاری به دستگاه وارد نمی‌کند و حالت دوم برای برخورداری از حداکثر توان دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه باکمک سه لامپ ال ای دی، کاربر را از وضعیت توان خروجی، اورلود و هشدار روغن آگاه می‌سازد.

قیمت : ۹,۴۲۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق رونیکس مدل RH-4760
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
 • سوخت مصرفی
  بنزین
 • وزن
  85 کیلوگرم
 • چرخ
  دارد
 • میزان صدای تولید شده
  کمتر از 75 دسی بل
 • قدرت خروجی
  6000 وات
 • نوع ولتاژ خروجی
  AC , DC
 • ولتاژ خروجی AC
  220 ولت
 • ولتاژ خروجی DC
  12 ولت
 • شدت جریان خروجی DC
  8 آمپر
 • تعداد خروجی ها
  سه عدد
 • حجم موتور
  389 سی سی
 • نوع سیستم خنک کننده
  پره
 • نوع استارت
  الکتریکی
 • ظرفیت مخزن سوخت
  25 لیتر

قیمت : ۱۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق اینهل مدل STE 800-1
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق اینهل مدل STE 800.1 یکی دیگر از محصولات شرکت اینهل آلمان میباشد که دارای موتور بنزینی از نوع هواخنک، دو زمانه و تکفاز میباشد. فرکانس این موتور 50 هرتز و توان خروجی آن 800 وات است. این موتور برق دارای وزن 21 کیلوگرم میباشد.

قیمت : ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق فیرمن مدل SPG1200
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

مشخصات کلی

سوخت مصرفی

بنزین

ابعاد

38 × 31 × 36 سانتی‌متر

وزن

17 کیلوگرم

چرخ

ندارد

میزان صدای تولید شده

94 دسی بل

مشخصات فنی

قدرت خروجی

800 وات

نوع ولتاژ خروجی

AC

ولتاژ خروجی AC

250 ولت

تعداد فاز

تک فاز

تعداد خروجی ها

یک عدد

مشخصات موتور

نوع موتور

تک سیلندر

قیمت : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق رمیکس مدل RE3600
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق بنزینی 2/5 کیلو وات مدل RE3600 ساخت کشور چین می باشد. موتور برق بنزینی مدل RE3600 یکی از موتور برق های چینی موجود در بازار می باشد که توانسته با ارائه کیفیتی بسیار خاص و استفاده از دانش فنی روز ، موتور برق های با کیفیت تولید کند .این موتور برق بنزینی، تک سیلندر، هوا خنک و دارای سیم پیچ مس می باشد.یکی دیگر از محاسن ویژه موتور برق ریمکس کم صدا بودن آن است که علت آن این است که بدلیل داشتن احتراق کامل سوخت و بهره بردن از اگزوز فعال و همچنین استفاده از موتورهای بزرگتر نسبت به نیاز ژنراتور، باعث میگردد موتور کمتر گاز بخورد.

قیمت : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق هیوندای مدل HG5370-PG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

مشخصات کلی

سوخت مصرفی

بنزین

ابعاد

43.6×43.5×59 سانتی‌متر

وزن

50 کیلوگرم

چرخ

ندارد

مشخصات فنی

قدرت خروجی

3000 وات

نوع ولتاژ خروجی

AC , DC

ولتاژ خروجی AC

220 ولت

شدت جریان خروجی AC

8 آمپر

ولتاژ خروجی DC

12 ولت

شدت جریان خروجی DC

8.3 آمپر

تعداد فاز

تک فاز

تعداد خروجی ها

دو عدد

قیمت : ۵,۷۵۵,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق رونیکس مدل RH-4708
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق فوق یکی از محصولات با کیفیت شرکت «رونیکس» (Ronix) است. این دستگاه کیفیت ساخت مطلوبی دارد و انرژی مورد نیاز خود را از سوزاندن بنزین تامین می‌کند. توان خروجی این موتور برق 800 وات بوده و قادر است برق را به‌شکل AC و DC در اختیار کاربران قرار دهد. این موتور برق تک فاز و تک سیلندر بوده و حجم موتور آن 63 سی سی است. این موتور دو زمانه به‌شکل دستی استارت می‌خورد و از هوا برای خنک شدن استفاده می‌‍‌کند.

ولتاژ خروجی AC این دستگاه 200 ولت بوده و ولتاژ خروجی برق DC آن 12 ولت است. شدت جریان خروجی این جریان نیز 8 آمپر است. ظرفیت مخزن سوخت این موتور برق 4.2 لیتر است. این دستگاه می‌تواند در دو حالت کار کند. حالت اول توان کمتری از دستگاه می‌گیرد اما می‌توان مدت زمان بیشتری با آن کار کرد. در حالت دوم از تمام توان دستگاه استفاده می‌شود. این دستگاه با نام «RH-4708» به بازار عرضه می‌شود.

قیمت : ۲,۲۸۵,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس مدل SH3200EX
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق مارک هوندا المکس ساخت ژاپن, یکی از پرفروش ترین مدل ها است. از نوع موتور هواخنک, چهازمانه و تکفاز میباشد. نوع سوخت قابل استفاده بنزین و نوع شروع به کار استارتی است. فرکانس 50 هرتز است. دارای موتور ژاپنی به توان 2.2 کاوا است که در حالت اوج به 2.5 کاوا هم میرسد. حجم مخزن سوخت 17 لیتر است که باعث بالا رفتن کارایی موتور در حدود 14 ساعت میشود. این نوع موتور برق دارای وزن 44 کیلوگرم میباشد. سری EX, با طراحی جدید و امن خود, توان خروجی بالاتری در حدود 10-25% نسبت به هم رده های خود دارد. مشخصات موتور برق SH3200EX: 1) توان ریت: 2.2 KVA 2) توان اوج: 2.5 KVA 3) ولتاژ: 220 v 4) ابعاد: (طول*عرض*ارتفاع) 623*435*491 mm 5) وزن: 44 kg 6) حجم مخزن سوخت: 17 L 7) ساعت کار مداوم: 14 H 8) میزان صدا: 65 دسی بل موتور: 9) تکفاز, هواخنک, چهارزمانه 10) مدل موتور: GX160 – HONDA

قیمت : ۱۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق هیوندای مدل HG1230-IG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق فوق مدل «HG1230-IG» نام دارد. شرکت کره‌ای «هیوندای» (Hyundai) این دستگاه را تولید می‌کند. این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از بنزین تامین کرده و به‌این طریق انرژی الکتریکی تولید می‌کند. حجم موتور دستگاه فوق 60 سی سی است و از قدرتی برابر 1.6 اسب بخار برخوردار است. مخزن سوخت این موتور برق ظرفیتی 7.5 لیتری دارد. با کمک این دستگاه می‌توانید انرژی الکتریکی را به دو صورت جریان AC و DC دریافت کنید. خروجی برق AC این موتور برق با درپوش ضد آبی محافظت می‌شود و از ولتاژی برابر 230 ولت برخوردار است. خروجی برق DC این دستگاه نیز ولتاژی 12 ولتی دارد و شدت جریان آن 5 آمپر است. قدرت خروجی این دستگاه 3200 وات است. این موتور برق دو حالت برای روشن شدن دارد. یکی از حالت‌ها توان خروجی کمتری دارد و فشاری به دستگاه وارد نمی‌کند و حالت دوم برای برخورداری از حداکثر توان دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه باکمک سه لامپ ال ای دی، کاربر را از وضعیت توان خروجی، اورلود و هشدار روغن آگاه می‌سازد.

قیمت : ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق هیوندای مدل HG5355-PG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق مدل «HG5355-PG» یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت «هیوندای» (Hyundai) است. این دستگاه موتور برقی با توان 3000 وات است که انرژی الکتریکی خود را از طریق احتراق بنزین تامین می‌کند. موتور این محصول توانی برابر 4 اسب بخار دارد و حجم آن 212 سی‌سی است. مخزن سوخت این ژنراتور برق، ظرفیتی 12 لیتری دارد. این موتور از نوع چهارزمانه است و به روش دستی روشن می‌شود. سیستم خنک‌کننده‌ی این محصول نیز از نوع بادی است و با کمک عبور جریان هوا موجب خنک‌شدن موتور می‌شود. موتور برق فوق سه خروجی برق دارد که با کمک آن‌ها ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. دو خروجی AC ولتاژی 230 ولتی دارند و با درپوشی دربرابر رطوبت و گردوغبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ و شدت‌جریانی به‌ترتیب برابر 12 ولت و 8.3 آمپر برخوردار است. این دستگاه صدایی معادل 70 دسی‌بل تولید می‌کند که با‌ توجه به توان بالای موتور آن میزانی مناسب است.

قیمت : ۷,۰۹۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق 6.5 کیلو وات هیوندای مدل HG9650-PG
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
محصول فوق یکی از موتورهای برق قدرتمندی است که شرکت « هیوندای » (Hyundai) تولید می‌کند. این ژنراتور برق تحت‌عنوان مدل « HG9650-PG » عرضه شده است. این موتور برق انرژی موردنیاز خود را از طریق احتراق بنزین تامین می‌کند. مخزن سوخت بنزین این محصول حجمی برابر با 25 لیتر دارد. موتوری که از این سوخت انرژی الکتریکی تولید می‌کند، از نوع چهارزمانه است و قدرتی معادل هشت اسب بخار دارد. ظرفیت این موتور 420 سی‌سی است. این موتور تک‌سیلندری به کمک جریان هوا خنک می‌شود. با کمک این محصول می‌توانید برق AC و DC موردنیاز دستگاه‌های برقی خود را تامین کنید. توان این ژنراتور 6500 وات است و از طریق دو پریز درپوش‌دار برق AC را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این برق ولتاژی برابر با 230 ولت دارد. برق DC خروجی نیز با ولتاژی برابر 12 ولت از شدت‌جریانی 8.3 آمپری برخوردار است. این محصول وزن زیادی دارد؛ اما با کمک چرخ‌هایی که دارد، جابه‌جایی‌اش به شکلی راحت‌تر صورت می‌گیرد.

قیمت : ۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس مدل SHX1000
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق مارک هوندا المکس ساخت ژاپن, از نوع موتور هواخنک, چهازمانه و تکفاز میباشد. نوع سوخت قابل استفاده بنزین است. فرکانس 50 هرتز است. دارای موتور ژاپنی به توان 900 وات است  که در حالت اوج به 1000 وات هم میرسد. حجم مخزن سوخت 3.8 لیتر است که باعث بالا رفتن کارایی موتور در حدود 5.5 الی 8.6 ساعت میشود. این نوع موتور برق با وزن سبک 13.6 کیلوگرم از نوع موتور برق های کیفی و قابل حمل میباشد. این نوع موتور برق ها به دلیل داشتن کاور از نوع موتور برق های بی صدا یا سایلنت هستند.مشخصات فیزیکی موتور برق SHX1000:1) توان ریت: 900 W2) توان اوج: 1000  W3) سرعت موتور: 4100  rpm4) ولتاژ: 230  v5) ابعاد: (طول*عرض*ارتفاع) 465*265*380  mm6) وزن: 13.6  kg7) حجم مخزن سوخت: 3.8  L8) ساعت کار مداوم: 5.5 – 8.6  H9) نوع موتور: تکفاز, هواخنک, چهارزمانه10) ویژگی ها: دارای لامپ LED, سیستم هشدار سوخت

قیمت : ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق هیوندای مدل HG10000
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG10000 مجهز به موتور دو سیلندر چهار زمانه با توان خروجی 10000 وات و VFT یا نمایشگر دیجیتالی می‌باشد. این ژنراتور برق، انرژی الکتریکی خود را از طریق احتراق بنزین تامین می‌کند و دارای مخزنی با حجم 30 لیتر و سیستم استارت الکتریکی است. از سوی دیگر موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG10000 دارای خروجی DC با ولتاژ 12 ولت و شدت‌ جریان 8.3 آمپر است و از دیگر ویژگی‌های مهم این موتور برق می‌توان به 4.5 ساعت کارکرد با تمام توان و 7.5 ساعت کارکرد با یک دوم توان اشاره کرد

قیمت : ۲۴,۲۶۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس مدل SHX2000
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق مارک هوندا المکس ساخت ژاپن, از نوع موتور هواخنک, چهازمانه و تکفاز میباشد. نوع سوخت قابل استفاده بنزین است. فرکانس 50 هرتز است. دارای موتور ژاپنی به توان 1500 وات است  که در حالت اوج به 1700 وات هم میرسد. حجم مخزن سوخت 7.7 لیتر است که باعث بالا رفتن کارایی موتور در حدود 7 ساعت میشود. این نوع موتور برق با وزن سبک 22 کیلوگرم از نوع موتور برق های کیفی و قابل حمل میباشد. این نوع موتور برق ها به دلیل داشتن کاور از نوع موتور برق های بی صدا یا سایلنت هستند.مشخصات فیزیکی موتور برق SHX2000:1) توان ریت: 1500 W2) توان اوج: 1700  W3) سرعت موتور: 4500  rpm4) ولتاژ: 230  v5) ابعاد: (طول*عرض*ارتفاع) 560*340*415  mm6) وزن: 22  kg7) حجم مخزن سوخت: 7.7  L8) ساعت کار مداوم: 7  H9) نوع موتور: تکفاز, هواخنک, چهارزمانه10) ویژگی ها: دارای لامپ LED, سیستم هشدار سوخت

قیمت : ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق فیرمن مدل SLPG 6500
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق فیرمن مدل  SLPG 6500 با تولید جریان برق از سوخت گاز، قادر است جریان الکتریکی مشابه جریان برق AC متناوب شهری تولید کند. برقی با ولتاژ 220 ولت AC با شدت جریان ۲۰ آمپر که می‌توان با اتصال وسایل برقی به آن از این دستگاه‌ها استفاده کنید. این محصول در مواقعی که جریان برق در دسترس نیست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول هم ولتاژ برق AC متناوب 220 ولت و ولتاژ برق DC باتری ۱۲ ولت از خود تولید کند. این دستگاه به روش دستی (هندلی) روشن می‌شود. این محصول دارای موتوری با حجم ۳۸۹ سی‌سی بوده و دارای ۱۳ اسب بخار است. صدایی که این دستگاه از خود تولید می کند چیزی حدود ۱۳ دسی بل است. خنگ کننده این دستگاه تولید برق فقط هوا است و فاقد هدسینک است که ضعف بزرگی محسوب می شود. قدرت خروجی دستگاه ۴۵۰۰ الی ۵۰۰۰ است. از مزایای موتور برق فیرمن مدل  SLPG 6500 می‌توان به ابعاد و وزن مناسب آن اشاره کرد که حمل آن را برای کاربر آسان کرده است.

قیمت : ۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق پایونیر مدل PIW220
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

مشخصات کلی

 • سوخت مصرفی
  بنزین
 • ابعاد
  69 × 55 × 55 سانتی‌متر
 • وزن
  110 کیلوگرم
 • چرخ
  دارد

مشخصات فنی

 • قدرت خروجی
  2500 وات
 • نوع ولتاژ خروجی
  AC , DC
 • ولتاژ خروجی AC
  230 ولت
 • ولتاژ خروجی DC
  12 ولت
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • تعداد خروجی ها
  دو عدد

قیمت : ۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق پایونیر مدل GT4000CLE
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

مشخصات کلی

 • سوخت مصرفی
  گازوییل
 • ابعاد
  54.5 × 45.5 × 69 سانتی‌متر
 • وزن
  58 کیلوگرم
 • چرخ
  ندارد

مشخصات فنی

 • قدرت خروجی
  3000 وات
 • نوع ولتاژ خروجی
  AC , DC
 • ولتاژ خروجی AC
  220 ولت
 • ولتاژ خروجی DC
  12 ولت
 • شدت جریان خروجی DC
  8.3 آمپر
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • تعداد خروجی ها
  سه عدد

قیمت : ۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق پایونیر مدل GT5500CLE
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

مشخصات کلی

 • سوخت مصرفی
  گازوییل
 • ابعاد
  62 × 48 72 سانتی‌متر
 • وزن
  107 کیلوگرم
 • چرخ
  دارد
 • میزان صدای تولید شده
  97 دسی بل

مشخصات فنی

 • قدرت خروجی
  4500 وات
 • نوع ولتاژ خروجی
  AC , DC
 • ولتاژ خروجی AC
  220 ولت
 • ولتاژ خروجی DC
  12 ولت
 • شدت جریان خروجی DC
  8.3 آمپر
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • تعداد خروجی ها
  سه عدد

قیمت : ۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DAS
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC
موتور برق لانسین بنزینی LC3500DAS یکی از برترین موتور برق های تولید شده توسط کشور چین می باشد. علیرغم کشور سازنده این موتور برق دارای لایسنس کشور های معتبر می باشد. این موتور برق دارای سیستم الکتریکی استارت بوده و مدل موتور استفاده شده در آن G210FA می باشد. مخزن روغن در این موتور برق 0.6 لیتر بوده و سوخت رسانی در آن به شکل کاربراتوری می باشد. وزن این موتور برق 47 کیلوگرم است.سری موتور برق لانسین با قیمت پایین کاملا” اقتصادی بوده مناسب نیاز هر قشر مشتری می باشد. به شکل ایده آل جهت استفاده در کمپ ها ، برخی از مصارف باغبانی ، یا کار با ابزارآلات الکتریکی هنگامی که از منبع جریان دور هستید و همچنین استفاده به منظور برق اضطراری و … کاربرد دارد.موتور چهار ضربه ای در این محصول از همین برند ، خنک شونده توسط هوا و جابجایی 212cc می باشد. در موتور آن سنسور تشخیص روغن جهت محافظت قرار داده شده است. این موتور استارتی با باتری می باشد.

قیمت : ۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

خرید موتور برق لانسین مدل LC1600 JS
موتور برق لانتاپ مدل LT950DC

موتور برق لانسین LC1600 JS یا ژنراتور خانگی در رده موتور برق های با توان پایین یا قدرت پایین قرار می گیرد. توان آن فقط 850 وات است که آن را جهت استفاده های کم و اضطراری مناسب ساخته است. منظور از توان 850 وات این است که این ژنراتور قابلیت روشن کردن به عنوان مثال 8 عدد لامپ 100 واتی به طور همزمان را داراست

قیمت : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان